Terapie

Jako terapeutka můžu být vaším průvodcem na cestě k řešení problémů v oblasti vztahů, emocí, psychiky, kariéry, financí a zdraví prostřednictvím následujících přístupů:


Koučink

Cestou koučinku budete schopni měnit realitu tím nejužitečnějším způsobem. Metoda Results vychází z neurovědy, z nejnovějších poznatků o tom, jak funguje mozek.


Coby kouč jsem průvodcem koučovaného na cestě k trvale pozitivním změnám v jeho životě, a to prostřednictvím změn v jeho myšlení. Neříkám klientovi, co má dělat. Přivádím ho k tomu, aby si k výstupům došel sám, koučink je totiž především sebeřízené učení.


Koučink je efektivní cesta k realizaci vašich snů a představ, je o posouvání vlastních hranic. Koučink odhaluje skrytý potenciál člověka a učí nás ho efektivně využít.Více o koučinku

Semináře

Kdy jste naposled věnovali čas sami sobě??


Pořádám pro Vás následující semináře

Barvy života v rovnováze >> více

Vášeň
Klid
Plynutí
>> více


Vědomé partnerství - Žítková 2017 >> více


Krajina dýchá - připravuji


Každou akci, kterou zde najdete, připravuji tak, aby přítomným přinesla co největší užitek. Jsou ušity na míru a aktualizovány přímo na místě, s fokusem na hlavní záměr semináře plus dílčí nastavení jednotlivých účastníků.VÝUKA

Nejlepší investice je ta, kterou vložíme do sebe.


A to nejen ve smyslu finančním, ale především v kontextu rozšiřování obzorů, sebekultivace a skutečného rozvoje naší osobnosti. Vše plyne, je v neustálém pohybu – pro člověka, jako součást tohoto plynutí, je tedy přirozené se vyvíjet, zdokonalovat své silné stránky a posilovat ty slabé.


* Terapie přitahovacích polí (AFT)


* OtevíráníPro firmy


KONSTELACE

V prostředí firem podporují konstelace především firemní kulturu, její vznik, udržování a rozvíjení.

KOUČINK

Koučink nabízím jak individuální (podnikatelům, lidem ve vedoucích pozicích), tak i pro kolektivy. Kolektivní forma spolupráce podporuje zdravé fungování společnosti a rozvíjí firemní kulturu. více o koučinku

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Nabízím individuální přístup k řešení dané situace ve firmě. Kombinací vhodných metod a nástrojů, kterými disponuji, mohu napomoci kultivaci firemní kultury a prosperitě Vaší společnosti.

SEMINÁŘE

FirmaŽije
Stres Kreativita Svoboda
Jiným stavem jinak

Se zájemci o konkrétní semináře ráda projednám podrobnosti.

ceník služeb

individuální sezení: 1.000 Kč za 1 hodinu


semináře: aktuální ceny podle typu akcepřejít k objednávce, poptávce